| pepsyl3mon a întrebat:

De cateva zile,de cand am instalat win7, am o problema, ma rog nu cred ca o pot numi problema..mai mult o nelamurire.Cum scap de chestile astea? si in plus...e bine? Poza aici: http://i.imgur.com/OulTh.png

2 răspunsuri:
| DjDeath a răspuns:

SImplu, windows 7 vrea sa se conecteze la ma multe retele de internet, dar acele retele nu exista si da eroare.(FARA acces la internet(eroarea))

| Krosom a răspuns:

Lol ce naiba ai facut acolo cu erorile alea? laughing pai in primul rand as vrea sa te intreb daca ai internet, apoi sa te intreb daca ai umblat pe la conectare cu netu si ai bagat mai multe networkuri, e complicat, dar nu e ceva grav, chiar nu afecteaza cu nimic.