| mateihdbs a întrebat:

de ce am lag la GTA3 si cum pot sa-l rezolv?
Apropo am Galaxy S 1!

Răspuns Câştigător
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Salut,Galaxy S1 are un procesor cam mic, am un prieten in clasa care are tot galaxy s1 si ma joc pe telu lui fruit ninja(cand ma lasa) si se misca foarte greu fruit ninja, deci fa o comparatie intre fruit ninja si gta3.P.s:Galaxy s1 are un procesor cam mic pentru gta3.Ati recomand Galaxy s2 daca vrei sa se miste binewinking. Succes in continuare. Funda?

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Vezi daca poti intra in optiuni si sa scazi din detaliile grafice.