| qWerty1299 a întrebat:

De ce la fifa 14 cand il ating un pic pe adversar imi da direct cartonas Rosu? !

5 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Fifa au pus acelasi sistem de cartonase ca cei din PES ceea ce este jalnic chiar si pentru EA. Faza e sa intri din fata si sa tii apasat S + sagetica jos, asa ca sa intri cu picioarele retrase. Arbitrul din Fifa 14 este retardat complet.

| qWerty1299 explică (pentru razvyaga):

Faza e ca vin cu viteza spre adversar si il ating doar cand ma opresc. nu dau pe butonu de alunecare. pur si simplu ma bag si ii iau mingea si ma aleg cu rosu... intr-un meci am pimit 5 cartonase laughing

| razvyaga a răspuns (pentru qWerty1299):

Adica nu intri prin alunecare? Pe ce nivel joci? Incearca sa schimbi arbitrul.

| Ularu_Florin_1998 a răspuns:

Baga in joc alt crack...eu aaa am rezolvat problema.

| radurambo a răspuns:

Nu îl ataca din spate încearcă să atingi mingea când aluneci spre adversar.