| cosminutz0109 a întrebat:

de ce nu imi merge minecraftul.Imi intra in el si se blocheaza cand trebuie sa imi apara meniul cu single player,multiplayer,stiti voi.Poate fi din cauza PC-ului care este destul de vechi si un pc nou primesc debea vara viitoare,dar am niste colegii cu calculatoare mai vechi ca al meu si le merge mc fara probleme, si mie mi-a mers acum cativa ani. FUNDA celui care raspuundeeeee! Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Fastmanx21 a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii despre PC-ul tau?

| cosminutz0109 explică (pentru Fastmanx21):

Pai nu ma prea pricep la Pc..cum pot afla ce componente am, ca daca ma uit eu in unitate nu inteleg nimiclaughing