| frezy09 a întrebat:

de ce nu pot sa joc metin2lunaris imi apare o eroare il descarc iar dupa ce il deschid imi apare eroarea aceasta ceva ca sa reinstalez msvcp100.dll si imi zice cv sa reinstalez chiar si pe alt computer pe orice pc intrustraight face

1 răspuns:
| Bizzle a răspuns:

Da si nai incercat sa iei depe net ce ti-a zis sa reinstalezi? ia incearca ca o sa-ti meargawinking Poate ceva nu ai descarcat corect, si s-ar putea ca lunarisu sa se inchide am auzit fiindca am jucat si eu ca e aproape Fullwinking Eu zic sa iti reinstalezi msvcp100.dllwinking
Bafta!