| cazacdenis a întrebat:

...De ce se vede asa in GTA San Andreas http://imageshack.us/photo/my-images/838/gtasa2012122623 023479.jpg/asa se vede de cand am instalat niste moduri am si reinstalat gta si tot asa se vede ce sa fac?

4 răspunsuri:
| cazacdenis explică:

Nu-i adevarat ma ca se vedea cum trebuie dar de cand am facut nu stiu ce setari pentru modul enb series nu mai mergePS:am placa video speciala pentru jocuri happy

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Scoate acele moduri, ele sunt devina

| cazacdenis explică (pentru DanyReyMisteryo619):

Pai am scos modurile si tot asa se vede

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Daca ai placa video slaba s-ar puta sa nu iti mearga din cauza asta...