| Claudiu_Clau_1984_gIBZ a întrebat:

De ceva vreme au inceput sa imi placa jocurile de manager(fotbal,ferma, handbal, nu conteaza...).

Cred ca am incercat foarte multe jocuri si nu mi-au placut va rog ziceti-mi si mie niste jocuri.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Roller Coaster Tycoon 3. Ai un parc de distractii si vin oamenii, sunt mai multe moduri : Soaked ( cu apa, topogane, piscine etc ), Wild ( desert, animale etc ) si cel Clasic.
Sau poti iar unul cu biciclete dar trebuie sa iti placa : Cycling Manager 2013. Sunt cateva echipe si tu iti alegi una. Exact ca fotbalul doar ca e cu biciclete. Sper ca iti plac astea. Sunt mai rare si de asta ti le-am spus pe astea. Funda?