| AndreyFitza a întrebat:

De Craciun mi-am luat gta v ps3 si de ceva timp nu merge sa fac misiuni. sunt la progress 68.8 si la cei 3 playery(Mike, Franklin, Trevov) imi apare cate 2 misiuni de fiecare si cand dau pe harta sa vad ce misiuni am nu imi apare nici o misiune. crying(((( Oare trebuie sa fac dala getaway a vehicle? daca da cum? Ca eu imi iau o masina care nu este 'Owned by M T sau F' ma duc intr-un loc secret il sun pe michael si nu imi arata aia 'Mark a getaway Location' imi apare decat Hang Out? DE CEE?crying((cine ma rezolva dau FUNDA PLS

3 răspunsuri:
| JustiNkov a răspuns:

Salut, este o problema de la firma Rockstar Games, incearca si ei sa o remedieze, dar constientizeaza ca e imposibil din moment ce e deja pe piata, e o problema gen Desync..mersi anticipat,
Sau da
mai poti da delete la salavare.; D. pup.

| AndreyFitza explică:

Am aflat singur ca trebuia sa dau la mailul de la lester si sa caut masinile alea si sa le tunez ca sa sparg masina aia cu bani sau aur

| Cucos_Constantin_1996 a răspuns:

Salut si eu am avut aceiasi problema nu este nici o problema de la rockstar, pur si simplu trebuie sa cauti o masina sau sa duci o masnia undeva intr-un loc mai ascuns de exemplu cariera de piatra te sui in masina si il suni pe michael.