| alex556 a întrebat:

De curand am descarcat fifa online 2, toate bune si frumoase pana sa dau pe begain match..in momentul acela se incarca acolo iar apoi ori se blocheaza ori imi iese din joc!
P.S: am dat acolo run as administrator si chestiile celelalte, l-am reinstalat si de vreo 4 ori laughing ..nu stiu ce pot face pentru a putea juca!

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Poate fi fie de la sistemul tau (vezi aici daca iti merge jocul http://www.systemrequirementslab.com/cyri scrii numele si dai "Can You Run It") fie de la crack (scoti altul si il instalezi in mod corespunzator).

Bafta!