| Hîrzoiu_Andrei_2001 a întrebat:

de curand am observat faptul ca ets 2 mi se dezinstaleaza automat din calculator, iar eu sunt nevoit sa il instalez din nou si din nou, mentionez ca nu fac nimic, nu umblu la el sau ceva, pur si simplu cand vreau sa ma mai joc si eu din cand in cand imi zice sa il instalez din nou, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca sa instalezi orice alt joc, sa vezi daca ai aceeasi problema. E posibil sa nu ai privilegiile unui Administrator pe Windows, iar de fiecare data cand inchizi calculatorul / laptopul, setarile sa revina la o anumita data anterioara (cand jocul nu mai e instalat).
Se mai poate intampla ca jocul sa fie virusat, iar daca ai antivirus care sa depisteze fisierele infectate, acesta le poate sterge, iar ETS 2 nu mai poate rula corespunzator si iti cere de fiecare data o noua reinstalare a jocului.
Situatia trebuie analizata de o persoana care se pricepe la calculatoare, ca sa intelegi exact unde e problema.