| paulvolei a întrebat:

de curand mi-am cumparat o noua unitate la calculator. Mi-am instalat jocul gta vice city si dupa vreo 2ore de jucat nu mia mai mers mouse-ul in joc (nu putem trage cu arma sau sa schimb unghiul de vizualizare etc.) chiar daca a fost bagat bine in unitate.
Am descarcat alte 2 jocuri tot gta si aceeasi problema, cand eram pe desktop sau im alte jocuri mergea perfect. Mentionez ca am 2 mouse-uri si la ambele am avut aceeasi problema, chiar daca nu am umblat deloc la setari. Va rog ajutati-ma! Mersi big grin

1 răspuns:
| cici2005 a răspuns:

Trebuie sa regulezi setarile