| N3p0rQ1 a întrebat:

De curand mi-am descarcat Mortal Kombat 9, dar primesc o eroare :(
http://tinypic.com/r/2dj2ipf/5
Cine ar putea sa ma ajute cu o solutie?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu merge pe Windows XP, simplu.

| N3p0rQ1 explică (pentru KodrutZ):

Nu cred... nu sunt singurul care am win. xp, mai sunt si altii care au si le merg

| KodrutZ a răspuns (pentru N3p0rQ1):

Ghinion atunci. Update la DirectX ai facut? Ce placa video ai?

| N3p0rQ1 explică (pentru KodrutZ):

Nvidia GeForce 9500 GT

| KodrutZ a răspuns (pentru N3p0rQ1):

Pai si ce vrei sa faci cu flasneta aia? Nu de alta, dar si la procesor/ram are oleaca de cerinte...

| N3p0rQ1 explică (pentru KodrutZ):

Minim de 8800 cere si amea e mai buna... dar nu mere pe xp... al dreacu joc tampit

| KodrutZ a răspuns (pentru N3p0rQ1):

Imi pare rau sa te informez, dar a ta e o flasneta ordinara si 8800-le sterge pe jos cu ea la orice ora, in orice scenariu posibil. Uite, sa nu zici ca am eu pitici pe creier - http://www.hwcompare.com/......1gb-gddr3/