| cristian1014 a întrebat:

de curand mi am dezactivat adresa de mail de pe tel, iar acum cand vreau sa ma loghez imi scriu adresa dau next si imi apare ca vor sa mi trimita un account key pe adresa asta dar eu nu am acces la ea ce pot sa fac? Va rog tin sa cred ca nu sunt singuru care a trecut prin asta.

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Daca nu ai bagat un numar de telefon sau ceva nu ai ce face. Daca iti apare doar chestia cu cum ca vor sa-ti trimita codul pe adresa de email nu mai ai cum sa o recuperezi daca spui ca nu ai acces la ea. Ar trebui sa-ti apara mai multe obtiunii sau daca nu ai ales niciuna cand ti-ai facut contul nu mai ai cum sa-l recuperezi.

| cristian1014 explică (pentru ovidiu123432):

Eu am fost logat de pe telefon cu adresa asta si am dezactivat adresa cred tot de pe tel si cand am vrut sa ma loghez de pe pc mi-a aparut aia cu account key... daca dau ''nu am acces la acest e mail'' imi spun ca nu avem cum sa ti recuperam contul online