| faix2000 a întrebat:

de curand mi-am facut un server de samp dar cum fac sa instalez dupa net programul cu parole sa creez case bizuri etc de ex sa pun parole /buyhouse sa cumpere case sau sa creez case /createhouse va rog ajutati-ma YAHOO.MESENGERUL MEU casa imi explicati totul : toloiucosmin@yahoo.com

1 răspuns:
| secret95 a răspuns:

Dc iti faci server de samp? e greu si sunt sigur ca nu stii sa lucrezi in pawno de asta iti recomand sa joci pe rpg.booter.ro