| PrunaPătrată a întrebat:

de curand mi-am luat o imprimanta HP Deskjet 2510. Am copiat destule chestii dar de la un timp cand vreau sa copiez o poza de pe calculator imi copiaza ultima poza pe care am priintato. Ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu ramana salvat in calculator
Eu am patit ceva asemanator cand porneam imprimanta imi scotea o foaie cu 2 poze si aveam in setari la calculator cand apasam pe buton de pornea sa faca acel lucru trebuia doar sa sterg acele poze

| PrunaPătrată explică (pentru anonim_4396):

Si unde vad daca a ramas salvat? Pe imprimanta am o comanda de "Cancel" poate imi foloseste la ceva, oricum poza care mi-o priinteaza in loc de poza care o vreau este de mult stearsa! Adica vreau sa zic ca imi priinteaza in continu o poza care e stearsa din calc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Mie imi aparea undeva langa ceas de fiecare data cand o porneam
Cred ca depinde de fiecare mode
si nu vreau sa te induc in eroare

| PrunaPătrată explică (pentru anonim_4396):

Ok, mersi! meriti funda