| TheSkull a întrebat:

De curand mi-am Luat Tehnic Pack si imi trebuie cont premium si am gasit un sit pe care daca fac 10 puncte imi da un cont.Intrati pe acest link pentru a-mi da un punct http://epicfreeprizes.com/? ref=3284405 va rog din tot sufletul sa intrati nu va costa nimic imi doresc foarte mult un cont premium.
Cel care lasa al 10-lea mesaj in care sa scrie Am intrat primeste funda + vot.
Ps: nu vreau sa credeti ca fac reclama dar tot despre gaming este :)

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Mult succes. Eu am impresia că site-ul acela e fals. Adică, cine îți dă 20 de euro pentru 10 click-uri?

1 răspuns:
| TheSkull explică:

Mersi sonozaki la uni am observat ca merge happy