| OnciuAdrian a întrebat:

De la jocul Metin2Ro, se poate strica laptopul? Adica laptopul este nou si bun si se incadreaza perfect la conditiile recomandate de sistem. etc. alea nu conteaza. Vreau sa zic se poate strica adica ( virusi ) sau se poate incalzi placa video prea tare cand joc? Eu am cooler si nu cred ca are ce sa se intample. Plus ca laptopul se incalzeste foarte greu si de aceea nu cred ca are ce sa se intample. Deci? Daca descarc Mt2Ro are cu ce sa se strice laptopul? Ofer Funda!winking

5 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Mda,frate nu folosi laptopul pentru Metin2straight face,asta il bagi pe un pc+hackuri si alte chesti, pe laptop bagi si tu un program un soft, poate un joc mai nou daca il duce dar nu metin!

| OnciuAdrian explică (pentru javiga):

Adica Metin2Ro, ce are? Ca doar eu nu-s genu' care sa umble cu hackuri.

| javiga a răspuns (pentru OnciuAdrian):

Frate faci ce vrei, oricum nu se strica..de la un joc precum Metin2, dar totusi ai grija cu incalzire si app imi poti spune specificatile laptopului?

| OnciuAdrian explică (pentru javiga):

Este laptop aspire v5 521... cauta tu pe net

| floro a răspuns:

Nu poti strica nimic la laptop daca joci Mt2Ro
PS: Ai grija daca vrei sa descarci hackuri ale pot avea virusi seriosi care iti pot strica laptopul laughing