| AndreiMaCheama1443 a întrebat:

de mult timp caut un joc online, destul de vechi, tin minte ca-l jucam acum vreo 5 ani, nu mai stiu cum se numeste... Deci la inceput faceai o lupta, si era genul de lupta pe ture, dadeam eu dupa calculaorul gen, si ne baeam pe undeva pe strada la inceput noapte tin eu minte, cu niste metale la inceput, dupa aveam arme mai bune, dar depinde. Stiu ca dupa prima lupta trebuia sa imi aleg genul de caracter, era ceva gen hidraulic, phsihical si inca ceve, nu mai stiu, nu stiu cate ati inteles dar chiar vreau sa gasesc jocul asta... Va rog mult, dau funda!

2 răspunsuri:
| IAmGroot a răspuns:

Swords and Sandals? probabil?

| AndreiMaCheama1443 explică (pentru IAmGroot):

Nah nu ala..stiu ca avea grafica mult mai buna decat swords with sandals, dar nu foarte buna, si eram mai multi acolo, era singleplayer jocul si eu ii controlam