| Alexandru_Cirstoiu_1985 a întrebat:

Deci eu mi-am primit ban pe un server de samp cum imi schimb ip-u va rog raspundeti-mi nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,ai 2 modalitati de a schimba ip,
si anume:1-suni la firma respectiva de net si vb cu ei si iti va aloca alt ip,
2-iti iei un modem (si anume aicea iei un modem conectezi firu spate le modem si ai nev de al doilea fir cu 2 mufe la fel cum ie aia de la net un cap il bagi la modem si unu la pc pornesti modemu si vei afla ca poti sa schimbi ip cum vrei tu, adica daca opresti modemu sil repornesti vei avea alt ip, si scapi de banu de la samp)
OK, bafta. apropo astea 2 modalitati au fost testate de mine si functioneaza100%,prin putina munca.

| DeKoniec a răspuns:

Sa continui comentariul lui "crizty" incearca un program de schimbat ip, trebuie descarcat. dar functioneaza 100% http://xux.ro/program-de-schimbat-ip/

| MiCuTzU007 a răspuns:

Dai pe netork si dupa acea dai pe properites si dai la internet protocol si bagi ip-ul care merge. Unele nu merg.