| paullicaaa a întrebat:

Deci nu mai stiu cum sa imi pun poze de profil pe facebook pentru ca inainte dadeam fotografi de profil adauga o fotografie si gata dar acum nu mai arata adauga o fotografie deci la toate albumele arata adauga o fotografie dar la fotografi de profil nu cum mai imi pun fotografi de profil?

Răspuns Câştigător
| Biibu a răspuns:

Pai trebuie sa incarci fotografia dorita intr-un alt album apoi dai clic pe ea si dai la optiuni apoi la "Adauga ca fotografie de profil" Si o sa iti dea sa o decupezi.O decupezi cat vrei si dupa ii dai k ai terminat si gata.batting eyelashes

1 răspuns:
| dragonu99 a răspuns:

Intri pe peretele tau(apesi pe iconita aia de sus in care se vede si numele tau si poza de profil prezenta)si vei vedea poza ta (mare)undeva pe acolo(lol) apesi pe ia si iti schimbi incarci sau faci o poza de profil. funda plzzzzzz