| faNtoMas10 a întrebat:

doresc sa stiu de ce imi merge greu warcraft 3, cerintele calculatorului meu este 1 gb ram, 1 gb placa video, 2.80 itel core. atunci cand intru pe garena si intru intr-un meci de dota imi merge foate greu.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-ti faci update la toate driverele, video/chipset, incearca sa folosesti un program gen Tune Up Utilities sa-ti cureti registrii si toate problemele si scoate din programele ce ruleaza la start-up sa-ti elibereze memoria si s-ar putea sa-ti mearga mai bine.