| anonim_4396 a întrebat:

era un joc shooter din anii 2000-2005 nu stiu exact, in prima misiune veneai cu o nava spatiala sau avion nu stiu exact ce era, cand coborai din avion sau nava in spatele tau era un pod rupt si erai cu unu in echipa cu care puteai sa te joci si cu el... dupa aia ii omorai pe oamenii iia care pazeau un scientist(om de stiinta) si trebuia sa-l duci pe scientist la avion sau nava. aaa da si in mijlocul hartii era o groapa mare stiti cumva cum se numea jocul?

1 răspuns:
| Ally97Ally a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred că te referi de fapt la un joc mai NOU, Halo Combat Evolved, din câte știu ăsta era cu nave spațiale și alte din astea. Și chiar dacă nu e, eu îți recomand HALO.