| StefanCristian42 a întrebat:

este adevarat ca daca joc Gta iv:san andreas beta 3 pot primi o amenda? Va rog raspunsuri rapide! Va pup!

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Bineinteles ca nu vei primi amenda, deoarece e versiunea beta, a fost distribuita aceasta versiune beta(demo)pentru ca jucatorii sa incerce jocul ca sa il cumpere.Nu vei primi nicio amenda, fi sigur de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate,ia-o logic. De unde pana unde se poate ajunge la o amenda? laughing. Joaca-te pana pusca PC-ulwinking spor la gaming.

| StefanCristian42 explică:

Multumesc,sigur nu voi primi o amenda pentru ca un prieten mai experimentat in pc a zis ca s-ar putea sa primesc+ca eu stau in Bucuresti si am net de la RDS