| YoYoIonut a întrebat:

Eu am doua intrebari diferite asa ca vi-o pun pe prima. 1)De unde descarc comentariu in romana pentru fifa12 daca exista.(Puneti linkul cine stie)Da comentariu sa nu fie intr-o arhiva care cere parola pentru dezarhivare. Linkul de unde pot descarca comentariul. 2)Cine stie cum imi pot crea o echipa de fotbal cu tot cu uniformele, insigna in FIFA12(pe gratis, ca stiu si eu cum sa o fac dar trebuie sa am cont si nu stiu ce) Va rog frumos mai ales la a doua intrebare. Funda vot primului raspuns!

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

1 nu exista comentariu in romana fifa 12 deoarece abia au reusit sa scoata liga 1 pentru fifa 12
2 iti rebuie cont la EA pentru a putea folosii Creation Master

| YoYoIonut explică:

Referitor la intrebarea2 E pe gratis contul acela? darkwwechampionship idul meu cine vrea sa-mi raspunda