| TheFanta a întrebat:

Exista hack pentru cs 1.6 de unban sau macar o modalitate de unban?

Răspuns Câştigător
| claudinho7 a răspuns:

Cel mai simplu fa cerere unban pe forum daca naveai nimic. daca aveai cod lasate de cs si apucate de mario sau ceva mai usor.

2 răspunsuri:
| Neb1 a răspuns:

Da,iti scoti de pe net un config.cfg si il inlocuiesti cu cel din cstrike(nu funtioneaza asta daca ai luat ban pe ip-u de la pc).

| raresicas a răspuns:

Incearca asa cand intri pe pc desconectezi netu aprindel iar si intra in cs daca nu mere asa inseamna ca server are anti-unban