| Iordacheionelmarian a întrebat:

Bună TPU. Există vreo aplicație care sa înlocuiască mouse-ul pentru android tv?, vreau să înregistrez ecranul cu o aplicație de screen recorder dar nu mă lasă să dau click pe niciun buton cu telecomanda sau cu pad‐ul. Dau FUNDĂ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, există aplicații care pot înlocui mouse-ul și care îți permit să interacționezi cu ecranul. Poți încerca: "Mouse Toggle for Android TV" sau "CetusPlay - Android TV Box | Fire TV | KODI Remote App"

| Iordacheionelmarian explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult. A funcționat a doua aplicație

1 răspuns: