| RaduManole a întrebat:

exista vreun hack pentru Counter Strike in care tragi sa nu poti rata (ma refer trag si sa zicem ca dau pe langa dar glontul se duce in adversar) happy daca da dati-mi si mie un link sau un tutorial (vreau sa stiu si cum sa il activez

2 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Hack-ul ala se numeste wall, si cu el dai numai Head-shoot...nu stiu daca o sa stai mai mult de 5 minute pe server fara sa primesti BAN.

| RaduManole explică (pentru Spike189):

Stai linistitawinking ca nu folosesc hack --imi trebuie pentru un server in care toti au wall si aim (si adminii au wall) serverul este asa (poti juca pe el doar daca ai hacklaughing )