| alexboss2020 a întrebat:

Faza e ca eu am 2 pc-uri:http://www.altex.ro/......b-free-dos 2:si mai am inca un pc cu i5 4460 si gtx 960 2gb, 8gb ram.Ce ziceti sa pastrez amandoua pc-uri sau sa vand unul dintre ele?

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Pastreaza-l pe ala cu i7 si ala cu i5 vinde-l de ce ai pastra 2 pc-uri sau daca vrei sa le pastrezi pe amandoua de ce ai mai pus intrebare pe TPU

| alexboss2020 explică (pentru Adrian926a):

Si cam cate milioane crezi ca asi lua pe ala cu i5, ca am adaugat si un ssd si am sursa de calitate.Eu cred ca lasi vinde cu 30 de milioane.Tu ce parere ai?

7 răspunsuri:
| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Daca eu am un pentium 4 tu ai tricicleta fara doua roti

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Uite ba pisalau-le ca nu am tricicleta laughing
https://postimg.org/image/sturs9zvj/

| alexboss2020 explică (pentru CPAElites):

Dece te-as crede ca ai gtx 750 ti cand tu razi de mine ca am pentium 4, si chiar nu am pentium 4

| alexboss2020 explică:

Vam pus din nou link-ul la primul pc in caz ca nu va merge