| StereaCosmin a întrebat:

Ieri am intrat pe counter strike si imi mergea perfect.
Astazi cand am intrat, era diferit. Se vedeau pixelii mari, tot timpul am lag, cand ies din el nu imi pastreaza setarile, nu pot schimba arma de pe stanga pe dreapta. Ce sa fac sa mearga iarasi? L-am reinstalat de 2 ori si nimic...

2 răspunsuri:
| timsac a răspuns:

Ai primit de la un adnim pica o comanda care iti distruge pc iti recomand sa nu intri pe cs si reinstaleazati windusu urgent ca ti se arde hard dupa cel reistalezi windusu poti sa joci din nou

| timsac a răspuns:

Ti-a dat un adnim pica reistaleazati windosu urgent ca ti se arde hardu si apoi o sati meaga cs