| Lowsensitive a întrebat:

..im sugerati si mie niste jocuri gen assassin's creed, prototype sau lara croft dar cu cerinte mai mici...

4 răspunsuri:
| Lowsensitive explică:

Eu ma refeream la jocuri in care ai mai multe stiluri de lupta, mai multe arme daca intelegeti ce vreau sa spun laughing

| Miezuuuuuuuu a răspuns (pentru Lowsensitive):

Pai... cu mai multe stiluri de lupta si multe arme e Devil my Cry 3, eu l-am jucat doar 3. 4 nu-mi mere. si catwoman.
Si cu mai multe arme pe cate puncte ai e Resident evil. happy
Sper ca te-am ajutat x2

| zer0 a răspuns:

Trebuie sa scrii componentele pc-ului.
prince of persia the sands of time si warrior within au cerinte mici, probabil si the two thrones. Depinde de ce ai acum...

| Miezuuuuuuuu a răspuns:

Pai ca AC, Protoype si Tomb raider nu sunt multe... Incearca Prince of persia The forgotten Sands/The sands of time/T2T parca big grin, The amazing Spider-Man, Spider-Man 2, Catwoman si Blood Rayne (sincer eu ti-am zis jocurile care seamana cel mai mult nu ca alti noobi care zic god of war, The thief si altele )

Si super jocuri cu cerinte mici care le-am terminat eu : Resident evil 4 ( la inceput credeam ca e foarte horror si nu voiam sa ma apuc dar dupa ce am terminat prima misiune... PS: in tot jocul m-am speriat o data laughing )
Devil may Cry 3 (super jocul)

Si cam atat, sper ca te-am ajutat big grin