| Toshima a întrebat:

Imi dati niste idei de jocuri pe care as putea sa le descarc si sa le joc?(fara fifa, nfs, prince of persia, swat...). Ms mult. Fuunda la cele mai multebig grin

3 răspunsuri:
| sebiguli a răspuns:

Eu ma joc asa:LFS(live for speed), gta 2010(fac drifturi), Total Overdose1 si 2, Counter strike 1.8, 18 Wheels of Steel Haulin, TDU(Test Drive Unlimited 1 si 2),Grid, Fuel, Driving Simulator 2011 si cu acest joc se incheie lista.Dar astea sunt jocurile pe care ma joc eu.Mai stiu multe jocuri daca vrei imi trimiti un mesaj pe TPU.

| Toshima explică (pentru sebiguli):

Dar de unde le ai? Le-ai cumparat din magazine?