| OctavianBlack a întrebat:

Imi Merge Far cry 3 pe : placa video:Nvidia GeForce 210 ddr3 1024 mb Procesor:Intel Celeron D CPU 3. 20GHz~3.2GHz Ram:2GB Direct X 11 Windows 7 Ultimate 64-bit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti mearga de minune, cu grafica intre low si medium, dar pune grafica pe medium cred ca va merge bine. Ial cu incredere

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

O sa-ti mearga exccelent pe setari grafice low si rezolutia cea mai mica.

| marik99 a răspuns:

Far Cry 3 system requirements (minimum)

CPU: 2.0 GHz dual core processor
RAM: 1GB of system memory
Graphics: DirectX 9 compatible card with 256 MB RAM. Nvidia 8-series or AMD Radeon 3000 series graphics cards.
Operating system: Windows XP
DirectX compatible audio card
12 GB of hard disk space

Far Cry 3 system requirements (recommended)

CPU: 2.4 GHz quad core Intel or AMD processor
RAM: 2GB
Graphics: DirectX 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
Operating system: Windows 7
DirectX compatible audio card
12 GB of hard disk space
Ori scrie pe google " can you run it "

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Trebuie sa-ti mearga.La mine placa video e de 512 si frecventa la procesor de 2, 8 si imi merge de minune.

| javiga a răspuns:

Esti prost, daca tu vrei sa il joci la low cu 10 fps laughing e treaba ta faci ce vrei!

| SnowMc a răspuns:

Nu cred iti va porni...