| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva cu m sa bag bani in steam sa pot cumpara jocuri. n.am un card si n.am nici 18 ani am 13 plss ajutati.ma

Răspuns Câştigător
| StefanTS a răspuns:

Poti prin paysafe.Te duci la un zebrapay.Acolo selectezi paysafe.Te loghezi cu mail-ul. Dupa te pune sa selectezi ce suma de bani doresti(5e,25e,etc.)Tu bagi bani in bacomant (5e=25lei) si dupa iti da o chitanta pe care este un cod. Dupa ce iei codul te duci pe portofel steam si dai pe adauga fonduri si dupa bagi codul si iti primesti suma de bani pe steam si dupa iti cumperi jocuri. Sper ca te-am ajutat