| xXL1V1UXx a întrebat:

Imi poate zice cineva si mie jiste jocuri faine?

Răspuns Câştigător
| TzZaCKe a răspuns:

Incearca gta san andreas multiplayer sau test drive unlimited 2, Rfactor, gta4, Live for speed, nfs the run(Daca ai placa video buna)
flatout2(asta e mega fain)si nu mai stiu...

3 răspunsuri:
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Cs 1.6 gta vice city gta san andreas quick 3 arena

| ClauCS99 a răspuns:

Pe langa ce a spus colegu' eu iti zic cele mai tari(trebuie sa ai calculator gaming)fifa 13, pes 13, euro truck 2, gta5, nfs shift 1 sau2, call of duty (orice editie e faina rau), battelfild(scuze daca am scris gresit), grand turismo 5, mai stiu multe dar nu-mi amintesc inca.

| David2001 a răspuns:

Fortza Motorsport 4 (daca ai mult RAM), GTA 4, Need For Speed World, League of Legends, World Of Warcraft, Diablo III etc.