| SweetFruits a întrebat:

Imi pute. ti da un link de unde pet descarca Vecinul din iad? Funda Promit!

Răspuns Câştigător
| florynutza a răspuns:

Scrie free download Neighborg from hell si o sa-ti dea.tongue

3 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

De ce nu scii tu frumusel cu manatele alea doua pe google sau yahoo sau probabil ca doresti ca vreun membru TPU sa primeasca cartonas galben deoarece sunt interzise intrebarile si implicit si raspunsurile de aceasta categori?

| florynutza a răspuns (pentru 211wasgnij):

Nu are nici o legatura...nu avem voie sa facem teme.

| 211wasgnij a răspuns (pentru florynutza):

Te-as ruga ca pe viitor sa dai vreun site ca raspuns sa afli ce cadou ti se ofera. O zi buna, scuze de deranj!