| neneacelmic a întrebat:

imi putei da niste jocuri care sa mearga cu specificatiile astea:
-procesor Intel core 2 douo E6400 cu 2, 14Ghz cu 2 nuclee 1600 MHz
-placa video Intel chipest Q35 cu 256 mb
-ram 2GB ddr2 cu 400 MHz frecventa
fara jocurile :far cry 1, 2,sniper elite 2005, battlefield 1942 si vietnam,minecraft, tf 2, tomb rider, stronghold legends crussaders si 2

3 răspunsuri:
| MajinVegeta a răspuns:

StarCraft 1 (e free il iei de la ei de pe site), Warcraft 3 ROC+TFT(asta e pe bani), diablo 2, counter strike, chicken invaders, grand theft auto 1, 2, 3. Si multe altele. happy

| neneacelmic explică (pentru MajinVegeta):

Multumesc,dar astea sunt jocuri foarte vechi, care nu ar merita sa le incerc(le-am incercat deja pe unele), as vrea ceva mai nou si mai bun, gen call of duty 2

| MajinVegeta a răspuns:

Cauta pe steam, sunt foarte multe jocuri.winking