| Gabrielgabygabitu a întrebat:

imi puteti da gm-uri de samp (rpg) pentru windows xp? ofer funda 1 va multumesc

2 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

Gasesti o gramada pe google sau pe forumuri de samp. Numai ca majoritatea acum sunt pe mysql, deci nu o sa-ti mearga daca nu le hostezi, iar care le gasesti fara mysql sunt pline de buguri sau nu prea ai ce face pe ele.

| h3llboy666 a răspuns:

Sau daca il vrei simplu fara nimic (factiuni, joburi, etc) gasesti pe sa-mp. com (fara spatii!) la sectiunea downloads.