| nebunu23 a întrebat:

Imi puteti da linkul de la o thema de pc? am windows xp si mi-am facut un thema de windows 7. Thema aceasta nu stiu de ce dar nu e ca windows 7. dar, eu as prefera o thema sa fie fix ca windows 7. De ex : cand pun sageata pe un program de pc si nu dau click pe el sa imi apara ceva transparent in jurul lui..etc. Si sa fie thema fix ca windows 7! Funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Spune-mi ce rezolutie ai la calculator/ laptop uite cum sa faci sa vezi ce rezolutie ai te duci la start scrie Adjust screen resolution! Si dupa spune-mi ce rezolutie ai casa iti dau thema de windows 7 cu rezolutia ta! Funda! Te rog!