| HaKeRo a întrebat:

Imi puteti da va rog niste site-uri de cumparat hack-uri de trade pentru metin2. Funda?

2 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Man ce rost are să joci cu hack, joacă cinstit că aşa e cel mai bine, eu n-am folosit in viaţa mea un hack şi pe toate itemele am fost, ori full setat, ori full iteme, etc.
Deci mă intelegi, e mai bine să joci fara hack!
Salut!

| hiroyoshi577 a răspuns:

Nu exista. Exista pentru fish, speed, damage. De trade nu functioneaza, orice ti-ar fi spus oricine. Exista insa trucuri, sa schimbi suma repede. Sunt tutoriale.