| Marshal2118 a întrebat:

Salut,TPU imi puteti spune niste jocuri survival cat multiplayer cat si singleplayer nu conteaza daca are grafici de Far Cry 4 sau Terraria dar sa nu fie astea DayZ,Arma, Minecraft si celelalte cunoscute

6 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

The walking dead survial instinct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unturned

| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti recomand Unturned (il gasesti gratis pe Steam). Seamana cu Minecraft dar nu e la fel. Funda?

| Marshal2118 explică (pentru YoChriss):

Pe toate le stiu pana acum happy

| iRunii a răspuns:

Salut XPaulX ai putea sa inceri The Forest este un joc de survival genial!
Il poti incerca FUNA?

| Marshal2118 explică (pentru iRunii):

Crede-ma am jucat majoritatea jocurilor de aia am zis care nu e cunoscut