| AgruptiS7 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca exista un program pentru gta san andreas in care sa pot:
-sa imi maresc viata
-sa imi fac armele infinite
-cand ies din casa (prima casa Canton) sa-mi apara niste masini parcate langa Grove Street
FUNDA

3 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Cauta coduri. E pe net o lista luunga cu tot ce vrei tuhappy

| Skruci a răspuns:

Program nu e.
Sunt coduri pentru viata si arme infinite.
BAGUVIX
FULLCLIP
Nu mai stiu care e care.

| AgruptiS7 explică:

Eu ma refer:
Am descarcat o salvare de pe gta inside...
Si la aia cand ieseam din casa era un Admiral, Infernus, hydra pe acoperis la casa + inca o masina scuter bicicleta...
Eu ma refeream la un mod ceva in care pot sa parchez masinile acolo!