| Cosmin_Tripe_1990 a întrebat:

Imi puteti spune un joc interesant? De preferinta, prefer jocurile Simulator. Dar, nu vreau neaparat simulator games asa ca recomandati-mi un joc tare!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DEOVERPASS a răspuns:

Watch dogs, wolfestein, Sims 1, 2, 3 alea de hallowen si de craciun, max payne, borderlands 2, amnesia, outlast, metal gear, devil may cry 5, tomb raider, trine sau cum se o numi, metro, mirror edge, fifa, pes, si cam atat stiu.

| Aimerul a răspuns:

Acum mai nou este Watch Dogs si Wolfenstein, dar daca vrei simulator incearca "Goat Simulator" sau seria "Sims". Alte jocuri misto ar mai fii seria "Dead Space", seria "Max Payne" sau FIFA sau PES...