| xSoryn a întrebat:

imi puteti spune va rog un program pentru a face pc-ul sa mearga mai bine? Adica na, in senesul de a curata porcariile din el astfel incat sa prinda o viteza optima mai buna! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| hellen18 a răspuns:

Da este program de defragmentare disc si il downloadezi aici http://download.chip.eu/ro/Cur_are-sistem_10114.html dar fi atent daca ai windows xp poate ai deja unul dai pe start da pe programe apoi pe accesorii si apoi da la instrumente sistem si iti apare program defragmentare disc daca nu il gasesti downloadeaza-l