| MadalinAlin a întrebat:

Imi spune si mie cineva ce sunt seturile pe metin2.
Eu joc M2Explossiv va rog nu incepeti sa ma jigniti ca nu joc de mult timp Metin de abia ce am inceput sa joc.
Va rog sa imi explicati ca la un copil de 6 ani ce sunt si cum se fac seturile pe metin2.

3 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Seturile sunt : Cercei,colier, bratara, scut, pantofi, casca de lvl 90 care au 6 sau 7 bonusuri. Ultimele doua bonusuri trebuie sa fie (Daca vrei set war) cu rezistenta sau cu tare impotriva war, saman, ninja, sura...