| Leo32 a întrebat:

imi zice si mie cineva de ce am 4 gb RAM si langa in paranteza imi scrie (2.80) usable sad am windows 7 32 biti si e laptop Multumeschappy
Scuzati categoria dar nu imi aparea Tehnologie si am pus la Jocuri PC

3 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Pai daca vrei sa il folosesti la programe e super. Daca vrei jocuri ia-ti XP! Vei avea mai mult RAM usable.

| cata416 a răspuns:

Ca sa vezi ce memorie ai dai click dreapta pe computer si apoi proprietati si o sa-ti apara Installed memory(RAM):4 GB (daca spui ca ai 4).In caz ca ai facut deja asta si scrie 2.80 cum zici u in uz asta inseamna ca restul nu sunt folositi... poate doar atat ai

| Leo32 explică:

Pai si vreti sa ziceti ca am dat 2300 lei pe un laptop care nu are 4 gb ram?straight face