| Anonim_Un_1990_TPKn a întrebat:

In curand doresc sa imi deschid un server de cs (counter strike) 1.6 mod zombie plague pe nivele.Si as dori si eu neaparat primite ori aici ori pe messenger 50 de skin-uri diferite la zombie (nemesis, assasin si ceilalti mai mici) si cam 10 skin-uri de human diferite.Am cautat prin multe locuri si nu gasesc nu vreau neaparat un site cu 50 de skin-uri vreau 50 de skin-uri luate pe bucati (5 skin-uri de pe site-ul ala 5 de pe ala...etc.) daca se poate.Va rog frumos chiar vreau sa gasesc 50 de skin-uri si sa fac eu niste alegeri! Dau fundawinking

1 răspuns:
| SebastianoTM a răspuns:

Frate zombie nu se mai prea joaca acum toata lumea joaca Furien,, ii cel mai fain mod poti baga pe nivele si schimba armele este super tare si am sa iti arat si un sv misto si poti sv cu owner sa iti dea si tie plugin Furien.Anzo.Ro bafta