| georgica955 a întrebat:

In GTA San Andreas stiam ca pot trage din masina dar fara cod, stiti cum?
Cel mai bun raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Pai pe Singleplayer nu poti sa tragi de pe geam asa... numai pe multiplayer poti!

6 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salut, georgica955.Acest lucru tragi doar cu Q sau E. Sa spargi geamul sau altceva e posibil doar pe GTA IV.

| georgica955 explică (pentru TheBoyTheCool24):

El iese pe geam si trage
Daca ai jucat, prin primele misiuni te pune sa te duci cu Big Smoke, Sweet si celalalt sa ii omori pe unii din alt Gang si ei stau pe geam si trag
asta puteam si eu sa fac dar pe Romania Super Stunt dar nu stiu cum sa fac in GTA SA

| georgica955 explică (pentru AtAkUs):

Ms!

| AtAkUs a răspuns (pentru georgica955):

Pai pe Singleplayer nu poti sa tragi de pe geam asa... numai pe multiplayer poti!

| AddYourName a răspuns:

Poti trage din masina doar daca ai Uzzi, SMG (nu mai stiu exact) si ca sa poti trage trebuie sa tii apasat Q (daca vrei sa tragi in partea stanga) si E (daca vrei sa tragi in partea dreapta)
Sper ca te-am ajutat.

| georgica955 explică (pentru AddYourName):

Asta stiu si eu
Dar ma refer ca iese pe geam si trage

| AddYourName a răspuns (pentru georgica955):

Din cate stiu nu e posibil fara cod.