| NeBy a întrebat:

in legatura cu Metin2RO...
Azi mi-am cumparat un cont pe Leonis de la un pr are Lv 81 si urmatoarele:
P- Aura
G8- Incizie Tripla
g1- Iures
G1-Vartej
10 Puncte - izbitura
biologul este la zii cal militar. grad crud 20k dar in schimb este super gol si nu stiu cum sa ma ridic cum sa imi fac rost de iteme. si sa o iau de la lvl 0 pffff... mai am un cont pegasus 64 sura arme. cu iteme+9 dar nu merge sa faci tranzlactii. e riscant. aveti vreo idee cum sa ma ridic ¿?

3 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Pai va trebuii sa faci ceva ff simplu.Intra pe metine pvp-pvm gen metin2 steel, tdl, hammer(pvp) si fa-ti inteme seturi etc. si sigur vei reusi sa creezi ceva ff bun pe akl iar apoi dale pe inteme pe ro.

| Zeltykero a răspuns:

Man, ar putea sa te insele acela care ti-a dat contul ar putea sa te insele, cand nu esti online/atent ar putea sa intre in cont sa iti ia iteme [daca ai facut iteme] si sa schimbe parola, sa n-ai incredere in aiuritii astia..Iti ia toate itml. Ori zice contul la altu, la altu la altu si gata s-a facut praf si pulbere asa mi s-a intamplat si mie... Totusi funda?

| SaSwk3 a răspuns:

Minerit happy Stai o luna la minerit sa-ti faci iteme pentru farmat.Sau iti faci un cont nou farmer de lv 35 pentru map2.