| ISQ a întrebat:

Salut TPU-In legatura cu Spartu Parolelor!

Deci Eu stau Linistit pe calculator Si vine de exemplu un prieten la mine acasa! - el cere sa-l las sa intre pe idu de mess
Eu il las
Pot cumva cu un program ca! Cand isi baga idu si parola sa-mi apara mie undeva in calcualtor? big grin
Funda!

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Poţi cu un program tip keylogger

| vladsoare a răspuns:

Astea cu spartu` parolelor sunt povesti. Chiar daca ar fi un program de genu` acesta, nu ar fi facut public. Si chiar daca ar fi public(prin absurd)...cei de la Yahoo sau alte companii nu vor sta cu mainile in san.