| Narki a întrebat:

in pes 2018 vreau sa ma joc in uefa champions league dar vreau sa pot sa controlez ori ce echipa (daca selectez toate echipele imi spune sa adaug al 2 controller dar vreau sa joc cu calculatorul) Plsss Helpp daca nu ati inteles la ce ma refer puteam lua legatura prin skype sau alt ceva

Răspuns Câştigător
| 07gabriel07 a răspuns:

Daca selectezi toate echipele computerul nu mai are cu cine sa joace de aia iti cere un al doilea player. selecteaza si tu 1, 2 echipe

| Narki explică (pentru 07gabriel07):

In fifa merge daca selectez toate echipele, n-am cum sa fac sa mearga si in pes?

| 07gabriel07 a răspuns (pentru Narki):

Daca asa e setat jocu nu prea ai ce face